Chleb i coś jeszcze

Przez kolejne dwa miesiące dostarczaliśmy chleb do miejsc, gdzie przebywają lub przychodzą głodni ludzie. Tego chleba było bardzo dużo, a potrzeby jeszcze większe. Zawoziliśmy chleb do kilku miejsc. Do siedziby Fundacji KALINA znana jako Zupa dla Ukrainy na ul. Śniadeckich 3 w Krakowie, prawie 442 bochenki pysznego, naturalnego chleba z tradycyjnej piekarni Bakery Master z Wieliczki, Pana Wojciecha i Macieja Szymborskich, która mieści się na ul. Sienkiewicza 31. Tuż po Świętach, dzięki naszym przyjaciołom, dla których nieobojętny jest los najsłabszych, mogliśmy dostarczyć do miejsc, w których przebywają w Krakowie Ukraińcy, dużą partię żywności. Zakład „Jasiołka” z Dukli, który ma swoje stoisko na Targu Pietruszkowym, przeznaczył na ten cel około 30 kilogramów wyrobów garmażeryjnych. Przekazaliśmy 8 kilogramów do Fundacji KALINA oraz 8 kilogramów do Punktu Łagiewnicka 54 Kraków oraz naszym podopiecznym.

Ponadto Wspólnie z Fundacją Rozwoju Sądecczyzny przekazaliśmy Fundacji KALINA : 1953 szt. żeli dezynfekcyjnych do rąk o pojemności 500 ml z firmy FeDex. Mają one w najbliższym czasie trafić do Ukrainy. Poza dezynfekcją mogą one służyć jako paliwo do ogrzewania i oświetlenia.

Bardzo dziękujemy Zarządowi Bakery Master Wojciechowi i Maciejowi Szymborskim za ich bardzo cenną i potrzebną pomoc w nakarmieniu głodnych.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki. Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

Serdeczne podziękowania na pewno należą się :

https://bakerymaster.pl/

https://jasiolka.pl/

Zupa dla Ukrainy Kraków

Punkt/Point/Пункт Łagiewnicka 54 Kraków

http://rozwojsadecczyzny.pl/fundacja/zarzad-fundacji/

https://www.fedex.com/pl-pl/home.html

https://www.polskaekologia.org/

https://www.facebook.com/czeslaw.meus

https://www.facebook.com/robert.meus

https://www.facebook.com/wojciech.szymborski.31

Dodaj komentarz