Nasi „bracia mniejsi”

Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, https://www.facebook.com/krakow.pck/ przekazał naszej fundacji 400 kilogramów karmy dla domowych zwierząt. Istot bezbronnych i również krzywdzonych przez rosyjską agresję i bezlitośnie zabijanych przez sowieckich żołdaków. Nasi bracia mniejsi również cierpią głód, gdyż w tych warunkach dla ludzi brakuje jedzenia. Staramy się o nich nie zapominać, bo dla ich właścicieli, to członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele.

Za każdym razem, gdy przekraczaliśmy granicę, widzieliśmy takie wystraszone zwierzęta przewożone przez swych ludzkich przyjaciół do Polski lub dalej do Niemiec, Francji i innych Europejskich krajów.

Wiedząc, że w Ukrainie brakuje niemal wszystkiego, postanowiliśmy ponownie wysłać w najbliższym czasie część karmy do Lwowa i dalej tam gdzie są potrzeby.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki. Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

Bardzo dziękujemy za ten dar

http://pck.malopolska.pl/

Dodaj komentarz