Nowy 2023 rok

W już Nowym Roku, 2 stycznia 2023 r. przyjechał do naszego magazynu Sergiy z Fundacji im „BORYS’a VOZNYTSKYY’ego”https://www.facebook.com/cfbvoznytskyy. Sergiy przyjechał do Polski, żeby odwiedzić swoją rodzinę, Żonę, syna i teściową, którzy mieszkają w Krakowie. On sam aktywnie pomaga swoim rodakom w Ukrainie. Korzystając z tej możliwości, załadowaliśmy mu samochód w różne potrzebne w Ukrainie rzeczy, m. in.

 1. Biustonosze ( nowe ) – 37 szt.
 2. Skarpetki ( nowe ) – 82 pary
 3. Czapki ( nowe ) – 4 szt.
 4. Ręczniki ( nowe ) – 15 szt.
 5. Buty sportowe młodzieżowe ( nowe ) – 15 par
 6. Chusteczki nawilżane – 5 x 100 sztuk
 7. Podpaski higieniczne – 5 opakowań
 8. Chusteczki dezynfekcyjne ( wiaderko 150 szt. ) –  10 szt.
 9. Odzież używana – 8 worków
 10.  koce, pledy, (używane) – 2 worki
 11. Akcesoria rehabilitacyjne różne (używane) – 1 worek

W tym samym dniu zadzwoniła do nas Kasia Hampton Kasia Hampton, lekarka medycyny ratunkowej, z prośbą o dostarczenie do Lwowa przesyłki zawierającej specjalistyczne materiały medyczne do transfuzji krwi, ratujące życie rannym. Oczywiście pomogliśmy, jako jedno z ogniw łańcuszka ludzi dobrej woli. Następnego dnia właściwa osoba odebrała przesyłkę w siedzibie Fundacji im „BORYS’a VOZNYTSKYY’ego” we Lwowie

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy ! Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki.

https://pomagam.pl/rab7pm

Dziękujemy bardzo Zarządowi Drukarnia Legra za udostępniania nam miejsca na przechowywanie pomocy humanitarnej oraz wsparcie w naszych działaniach.

Dodaj komentarz