70 bochenków chleba

Dzisiaj zawieźliśmy do Zupy dla Ukrainy 30 bochenków chleba z piekarni Bakery Master z Wieliczki oraz 3 kilogramy wyrobów wędliniarskich Zakładu Mięsnego Jasiołka z Dukli. Zupa dla Ukrainy  ul. Na Zjeździe 8 działa w postawionych kontenerach, przed którymi codziennie czeka na żywność, długa kolejka potrzebujących.

Wsparliśmy chlebem również Punk Żywieniowy ZHP Chorągwi Krakowskiej na Dworcu Głównym w Krakowie. 40 bochenków chleba podarowała piekarnia Bakery Master z Wieliczki oraz piekarnia „Ferment” w Krakowie z Wrocławskiej 53D, producenci tradycyjnego, naturalnie wypiekanego chleba na zakwasie. Producenci wspierani są przez Stowarzyszenie Polska Ekologia.

Dzięki aktywności naszych wolontariuszy, Roberta i Czesława oraz Targu Pietruszkowego, otrzymujemy darowizny w postaci chleba, wędlin, przetworów, a nawet schabu, polędwiczek, boczków i warzyw. Wszystko przekazujemy do miejsc, gdzie najbardziej potrzebna jest pomoc.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki. Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

Serdeczne podziękowania na pewno należą się :

https://bakerymaster.pl/

https://www.facebook.com/PiekarniaFerment/

Zupa dla Ukrainy Kraków

https://www.polskaekologia.org/

https://jasiolka.pl/

https://targpietruszkowy.pl/

https://www.facebook.com/choragiew.krakowska.zhp/

https://www.facebook.com/czeslaw.meus

https://www.facebook.com/robert.meus

https://www.facebook.com/wojciech.szymborski.31

Dodaj komentarz