Dzielimy się chlebem

Dzisiaj od właściciela piekarni Bakery Master w Wieliczce, zlokalizowanej na ulicy Henryka Sienkiewicza 31, otrzymaliśmy 40 bochenków chleba. Chleb jest wypiekany na podstawie starych, unikalnych receptur oraz nowych, opracowanych wspólnie z doświadczonym piekarzem z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, Czesławem Meus’em. Chlebek jest naprawdę pyszny. Można go jeść bez dodatków. Polecamy ! Piekarnia Bakery Master i jej wyroby, rekomenduje Stowarzyszenie Polska Ekologia, która promuje i wspiera, tradycyjnych i ekologicznych polskich producentów.

Dzisiaj postanowiliśmy 38 bochenków dostarczyć do Składu Solnego, ul. Na Zjeździe 8. Mieści się tam miejsce inicjatywy „Zupa dla Ukrainy”. To miejsce stworzone przez wolontariuszy dla naszych gości z Ukrainy. Mogą oni tam otrzymać pomoc żywnościową w postaci zup, gotowanych przez mieszkańców Krakowa. Ponadto wydają również Ukrainkom środki higieniczne. Jak widzicie na zdjęciach przychodzą tam po pomoc przede wszystkim kobiety. Warto wesprzeć Zupę dla Ukrainy.

Zupa dla Ukrainy, alarmowo, wsparła również naszą fundację. Przekazała nam 10 słoików pysznej zupy dla starszego małżeństwa mieszkającego w Nowej Hucie. Z powodu choroby psychicznej współmałżonka, starsza kobieta nie może używać kuchenki gazowej i gotować posiłków. Przekazaliśmy im wraz z zupą, dwa bochenki świeżego chleba z Wieliczki. Postaramy się im pomagać w przyszłości.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki. Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

Serdeczne podziękowania za współudział należą się :

https://bakerymaster.pl/

https://www.polskaekologia.org/

https://www.facebook.com/czeslaw.meus

Zupa dla Ukrainy Kraków

Dodaj komentarz