Francja – Kraków

Wczoraj przyjechali z Francji do Krakowa członkowie organizacji Surya World, międzynarodowej sieci otwartych, dociekliwych, przystępnych ludzi, których łączy potrzeba wniesienia wkładu w lepszy świat. Mają ogromną empatię do otoczenia, wymieniając się wiedzą, umiejętnościami i zasobami w zakresie rozwoju osobistego, ekologii i wsparcia społecznego. Przyjechali, bo postanowili wesprzeć naszą fundację, w pomocy dla Ukrainy, zarówno tutaj w Krakowie, jak również w Ukrainie. Usłyszeli we Francji o naszych działaniach i skontaktowali się z nami, żeby podjąć współpracę. Zaufali nam i my ich nie zawiedliśmy. Przywieźli do Krakowa pomoc rzeczową, którą przekazali nam, żebyśmy ją właściwie wykorzystali.

Nasi Francuscy przyjaciele przywieźli do Krakowa, żywność, środki medyczne, lekarstwa, dwie sztuki noszy do karetek, środki higieniczne i czystości, kule, chodziki i wiele innych. Część pomocy została przeznaczona do transportu do Ukrainy. Część, produkty żywnościowe z krótkim okresem trwałości, jeszcze wczoraj, przekazaliśmy harcerzom do punktu żywnościowego na Dworcu Głównym w Krakowie. Zostały natychmiast wydane, stojącym w kolejce potrzebującym.

W drodze powrotnej członkowie Surya World, chcieli zabrać do Francji, chętne osoby z Ukrainy, do pobytu w bezpiecznych warunkach we Francji.

Dziękujemy !

https://www.facebook.com/suryaworld108

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki.

Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

#PomocUkrainie

Dodaj komentarz