Koncert i aukcja charytatywna

18 czerwca w Pałacu Krzysztofory, odbyła się aukcja poprzedzona koncertem ukraińskiej śpiewaczki i bandurzystki Zoriany Grzybowskiej. Na licytację wystawiliśmy wiele przedmiotów, których nie można ot tak, kupić w sklepie. Wiele z nich to były unikatowe dzieła, sygnowane przez znane na całym świecie osobistości. Takie nazwiska jak Tischner, Bartoszewski, Rusinek, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, Mer Kijowa Witalij Kliczko i jego brat Wołodymir oraz Teatr Bagatela, Klub pod Jaszczurami. Aukcja była prowadzona na naszej grupie Fundacja Twoja Widzialna Ręka – Aukcje na rzecz pomocy Ukrainie , a finał licytacji odbywał się w czasie wydarzenia, w dniu 18 czerwca w Pałacu Krzysztofory. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na pomoc dla ukraińskich szpitali, na sprzęt dla dzieci i dorosłych poszkodowanych w wyniku rosyjskiej agresji.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wszystkim sponsorom.

Szczególnie dziękujemy za objęcie honorowym patronatem Marszałkowi Województwa Małopolskiego Panu Witoldowi Kozłowskiemu, Prezydentowi Królewskiego Stołecznego Miasta Krakowa Panu Jackowi Majchrowskiemu.

Wielkie podziękowania dla Pana Dyrektora Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Michała Niezabitowskiego za udostępnienie sali na wydarzenie w Pałacu Krzysztofory

Podziękowania dla Patronów medialnych Gazety Wyborczej, Radia Kraków oraz Kraków.pl.

Ogromnie dziękujemy sponsorom, Teatr Bagatela, Klub pod Jaszczurami, bistro Między Daniami oraz wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w organizację wydarzenia.

Dla tych szczególnie zaangażowanych:

https://www.facebook.com/jacek.majchrowski/

https://www.facebook.com/witoldkozlowskipl

https://www.facebook.com/wyborcza/

https://www.radiokrakow.pl/

https://www.krakow.pl//

https://www.bagatela.pl/

https://www.facebook.com/KlubPodJaszczurami/

https://www.miedzydaniami.pl/

foto: dzięki uprzejmości Grzegorz Kozakiewicz „Gość Niedzielny Krakowski”

https://krakow.gosc.pl/doc/7644936.Bandura-dla-Ukrainy

Dodaj komentarz