Nakarmić głodnych

W ostatnich dniach od naszych niezawodnych wolontariuszy i darczyńców, skupionych w Stowarzyszeniu „Polska Ekologia”, otrzymaliśmy świeżutkie i bardzo smaczne ekowyroby mięsne, wędliniarskie oraz warzywa, które doskonale uzupełniają pomoc dla naszych gości z Ukrainy. Realizowana przez Polaków w ramach „Gotuj z nami dla Ukraińskich Dzieci” pod patronatem Krakowskiego Bractwa Kurkowego oraz opieka i pomoc w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet na ul. Malborskiej, wymaga wsparcia nas wszystkich. Dlatego Fundacja Twoja Widzialna Ręka, to co dostała przekazała dalej, aby nakarmić głodnych. Bardzo smaczne wyroby można nabyć na Targu Pietruszkowym w Koronie w krakowskim Podgórzu i część nam przekazać, jako pomoc w wyżywieniu potrzebujących kobiet i dzieci z Ukrainy. Niżej wymienieni, zbierali, wozili, gotowali i karmili ( a i to nie wszyscy )

https://www.facebook.com/czeslaw.meus

https://www.facebook.com/robert.meus

https://www.facebook.com/bszczoczarz

http://bractwo-kurkowe.pl/pl/

http://albertynkiprzytulisko.pl/

https://jasiolka.pl/

https://lokalnyrolnik.pl/farmers/kalwaryjskie-przetwory-grzegorz-grabowski

https://www.polskaekologia.org/

https://www.facebook.com/targpietruszkowy/

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby
Prezeska Fundacji Alicja Szczepańska, Bartłomiej Szczoczarz i Maciej Wojtczak – Wiceprezes Fundacji. Bartek jest motorem gotowania dla potrzebujących z Ukrainy. Wraz z przyjaciółmi, ugotował i rozdał już kilka tysięcy porcji. ; foto Bartek
Gdy przyjechaliśmy, akurat goście z Ukrainy wyszli na niedzielny spacer.

Agnieszka Mędrek – członkini Rady Fundacji rozmawia z jedną z sióstr w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet na ul. Malborskiej. Jest tam 25 kobiet i dzieci z Ukrainy, poza bezdomnymi kobietami z Polski.

Dodaj komentarz