Nakarmić potrzebujących

Dzięki aktywności naszych wolontariuszy, Roberta i Czesława oraz Targu Pietruszkowego, otrzymujemy darowizny w postaci chleba, wędlin, przetworów, a nawet schabu, polędwiczek, boczków i warzyw. Wszystko przekazujemy do miejsc, gdzie najbardziej potrzebna jest pomoc.

Nie możemy stać obojętnie, gdy dotrze do nas wiadomość o głodnych ludziach. Tak było i tym razem. Wczoraj dostaliśmy kilkadziesiąt bochenków pysznego chleba z małych tradycyjnych piekarni. Jedna z nich „Bakery Master” jest w Wieliczce na Sienkiewicza 31, a druga „Ferment” w Krakowie na Wrocławskiej 53D. Jazda samochodem, wioząc pachnące, świeżutkie bochenki, było torturą 🙂 Otrzymaliśmy również wędliny pasztety i mięsko od ekologicznych producentów sprzedających swoje wyroby na Targu Pietruszkowym w Podgórzu w budynku Korony. Pokrojone chlebki i wędliny, zawieźliśmy szybko na Dworzec Główny, bo powiadomiono nas, że działający tam dzielnie harcerze, nie mają czym karmić przybywających tam naszych gości z Ukrainy.

Potem umówiliśmy się w naszym magazynie z przedstawicielami Dzieła Pomocy Św. ojca Pio, którzy opiekują się wszystkimi bezdomnymi. Pani Dyrektor Jolanta Kaczmarczyk, poprosiła naszą fundację o wsparcie żywnościowe i rzeczowe. Przekazaliśmy im 50 bochenków chleba, po dużej zgrzewce po 10 kg cukru i mąki, makarony, soki oraz mięsko. Ponadto daliśmy 10 worków odzieży dla mężczyzn.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki. Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

Serdeczne podziękowania za współudział należą się :

https://www.polskaekologia.org/

https://jasiolka.pl/

https://www.facebook.com/PiekarniaFerment/

https://bakerymaster.pl/

https://targpietruszkowy.pl/

https://www.facebook.com/czeslaw.meus

https://www.facebook.com/robert.meus

Dodaj komentarz