Pomoc dla Ukrainy – Lwów 09.07.2022r.

W sobotę 9 lipca wyruszyliśmy do Lwowa, aby dostarczyć pomoc humanitarną do fundacji im. Voznickiego, z którą współpracujemy. Mają najlepsze rozeznanie, gdzie aktualnie jest najpotrzebniejsza pomoc i jakie są możliwości jej dostarczenia.

Oto krótka relacja z naszego wyjazdu do Lwowa z pomocą humanitarną. Niestety po drodze zauważyliśmy, że poprzednia rzeka pomocy zamieniła się w ledwie strumyczek. Dlatego Wasze wsparcie jest obecnie takie ważne. Nie ustawajcie w dzieleniu się dobrem.

Część tej pomocy dotarła dzięki Oli Staniszewskiej prezeski stowarzyszenia Polonaises Sans Frontières – Polki bez granic, która współpracuje z nami w zakresie koordynowania, pozyskiwania i dostarczania pomocy humanitarnej osobom poszkodowanym przez wojnę w Ukrainie.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej fundacyjnej zbiórki przeznaczonej na pomoc dla Ukrainy! 💙💛👉https://pomagam.pl/rab7pm

Jeśli chcesz nas wesprzeć w pomocy dla Ukrainy podziel się z innymi i pokaż nasze zbiórki. Finansowo naszą Fundacja Twoja Widzialna Ręka wspierają również wspaniali dobroczyńcy z USA. https://gofund.me/05aae953

Serdeczne podziękowania :

Samochodu marki FORD użyczył nam B&P Logistyka S.C. Jacek Bednarz, Marian Pawlik – bardzo dziękujemy !

oraz

Polonaises Sans Frontières

Dodaj komentarz